Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Reorganizacja w krakowskich urzędach

2007-09-17

Reorganizacja w krakowskich urzędach

Od początku września w Krakowie obowiązują nowe zasady dotyczące zarządzania gospodarką komunalną. Nastąpiło przede wszystkim wiele zmian organizacyjnych w ramach miejskich wydziałów.

Od początku września w Krakowie obowiązują nowe zasady dotyczące zarządzania gospodarką komunalną. Nastąpiło przede wszystkim wiele zmian organizacyjnych w ramach miejskich wydziałów. I tak, dotychczasowy Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska został przekształcony w dwie odrębne komórki – Wydział Kształtowania Środowiska, który zajmie się głównie ochroną środowiska, oraz Biuro Infrastruktury Miasta, które będzie nadzorowało sprawy planowania, rozwoju systemu transportu i infrastruktury miasta. Część zadań dawnego Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przejmie nowa jednostka miejska – Zarząd Dróg i Transportu oraz Krakowski Zarząd Komunalny. Nowy status Krakowskiego Zarządu Komunalnego obejmuje nadzór nad drogami gminnymi, wewnętrznymi, zielenią, czystością, Lokalnymi Inicjatywami Mieszkaniowymi, Lokalnymi Inicjatywami Inwestycyjnymi, systemem odwodnienia i kanalizacji opadowej, a także poszanowaniem energii. Wszelkie opinie wydawane dotychczas przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska z zakresu gospodarki komunalnej, w tym w szczególności decyzji dotyczących dróg (m.in. opinie do decyzji WZ, decyzji ULI CP, opinie dotyczące linii ogrodzeń działek przyległych do pasów drogowych) wydawane będą odpowiednio przez Zarząd Dróg i Transportu w Krakowie lub Krakowski Zarząd Komunalny w Krakowie.

Źródło: KRN.pl | 2007-09-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice na zamianędomy na zamianędomy na sprzedaż powiat M. Łódźlokale użytkowe na wynajem powiat Gostynińskidomy na sprzedaż gmina Czorsztynmieszkania na wynajem gmina Bielsk Podlaskimieszkania na sprzedaż w Lęborkudomy na sprzedaż w Białej Wodziedomy na sprzedaż w Kruszewcu

Deweloperzy

);