Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont zabytkowego domu w Miłocinie

2010-06-23

Remont zabytkowego domu w Miłocinie

Zabytkowy dom podcieniowy w Miłocinie doczekał się remontu. Decyzję w tej sprawie podjął niedawno marszałek Mieczysław Struk.

Zabytkowy dom podcieniowy w Miłocinie doczekał się remontu. Decyzję w tej sprawie podjął niedawno marszałek Mieczysław Struk. Budynek mieści się w gminie Cedry Wielkie i po przebudowie ma się stać chlubą Żuław Wiślanych – podaje „Dziennik Bałtycki”.
 
Dom zbudowany został w XVIII wieku. Obecnie jest zamieszkany przez kilka rodzin, które wkrótce zostaną przekwaterowane. Budynek ma być adaptowany do pełnienia roli ośrodka turystyczno-kulturalnego. Powstanie tu Folwark Żuławski, co jest jednym z elementów programu służącego ożywieniu szlaku mennonickiego biegnącego przez Żuławy.
 
Koszty pierwszego etapu inwestycji wyniosą 2,2 mln zł, z czego większość pokryje marszałek województwa. W ciągu najbliższych dni zostanie ogłoszony przetarg na wykonawcę prac, które ruszyć mają w sierpniu i potrwają prawdopodobnie do końca roku – dodaje gazeta.
 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 21.06.2010 | 2010-06-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Sulęcińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Łęczyckidomy na wynajem gmina Skarbimierzdomy na sprzedaż gmina Dragaczdomy na sprzedaż w Słupiedomy na wynajem w Leśniakachdomy na sprzedaż w Joance

Deweloperzy

);