Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont Teatru Powszechnego rozpoczęty

2009-09-14

Remont Teatru Powszechnego rozpoczęty

Ruszyła rewitalizacja Teatru Powszechnego im. Zygmunta Huebnera w Warszawie. Na ten cel przeznaczono około 25 mln zł.

Ruszyła rewitalizacja Teatru Powszechnego im. Zygmunta Huebnera w Warszawie – podaje Gazeta.pl. Na ten cel przeznaczono około 25 mln zł.

Sale teatralne zostaną odnowione. Na znak przemiany, zamiast nazw: „Sala Duża”, „Scena Mała” i „Scena Garaż”, otrzymają miana: „Scena 300”, „Scena 200”, „Scena 100”. Kolejnym punktem programu prac jest wymiana instalacji (wodnej i elektronicznej), a także rozwiązanie problemów akustycznych budynku, który niedostatecznie bronił się przed hałasem dobiegającym z ul. Zamoyskiego i Alei Zielenieckiej.

Za osiem miesięcy, zgodnie z podpisaną przez miasto umową, teatr ma być oddany do użytku. Spektakle, które normalnie odbywałyby się w Teatrze Powszechnym, będą odbywać się w czasie remontu w: Tatrze Ateneum, Teatrze Dramatycznym, Teatrze na Woli, Teatrze Studio i Teatrze Syrena oraz Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa – dodaje portal.

 

Źródło: Gazeta.pl 18.08.2009 | 2009-09-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy do kupieniadomy na zamianędomy na sprzedaż powiat Oświęcimskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Krosnolokale użytkowe na sprzedaż gmina Pszczółkilokale użytkowe na wynajem gmina Kosakowodomy na sprzedaż w Wilkowicachmieszkania na sprzedaż w Chabowiedomy na wynajem w Bobowie

Deweloperzy

);