Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont Hali Ludowej

2010-02-02

Remont Hali Ludowej

Remont wnętrz Hali Ludowej ruszy za rok. Z tego powodu zostanie ona zamknięta na 6 miesięcy.

„Gazeta Wrocławska” informuje, że remont wnętrz Hali Ludowej ruszy za rok. Z tego powodu Hala będzie zamknięta na 6 miesięcy.

Hala zostanie zamknięta na ponad pół roku 1 stycznia 2011 r. Powodem tego jest otrzymanie unijnej dotacji w wysokości 33 milionów złotych – czytamy. Dzięki pieniądzom z Brukseli wreszcie zostaną wyremontowane kuluary i sama widownia. Będą nowe, wygodniejsze i bardziej estetyczne foteliki. Dzięki remontowi zwiększy się pojemność Hali. Teraz na trybunach może zasiąść ok. 6,5 tysiąca widzów. Po zakończeniu prac liczba ta wzrośnie do 10 tysięcy. Pieniądze przeznaczone zostaną również na zainstalowanie nowego oświetlenia, które ma lepiej podkreślać architekturę budynku.
 
Całkowity koszt remontu oszacowano na 82 mln zł. Różnicę zapłacą urzędy miejski i marszałkowski – dodaje gazeta.
 
 

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 31.01.2010 | 2010-02-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat Kluczborskimieszkania na wynajem powiat Polkowickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jarosławmieszkania na wynajem gmina Łoniówdomy na sprzedaż w Solnikach Małychmieszkania na wynajem w Sulicicachmieszkania na sprzedaż w Kubery

Deweloperzy

);