Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont częstochowskiego plastyka

2010-05-24

Remont częstochowskiego plastyka

Kilkanaście tygodni temu ruszyły prace przy remoncie Zespołu Szkół Plastycznych.

Kilkanaście tygodni temu ruszyły prace przy remoncie Zespołu Szkół Plastycznych. Kompleks szybko się rozbudowuje i zmienia swój wygląd na bardziej nowoczesny – podaje „Dziennik Zachodni”.

Przebudowę szkoły dyrekcja planowała od 5 lat, dawny jej gmach nie był bowiem w stanie pomieścić dużej liczby uczniów. W ramach prac powstaną dwa dodatkowe skrzydła, a w nich przeszklony hol, aule i sale wystawowe. Prawdopodobnie już w przyszłym roku uczniowie będą mogli korzystać z nowej biblioteki, pracowni malarskich i graficznych, a także nowoczesnej sali gimnastycznej.
 
Koszt całej inwestycji wynosi około 21 milionów złotych – informuje dziennik. Szkoła sama nie byłaby w stanie zgromadzić takiej sumy, ale udało się uzyskać pomoc z Unii Europejskiej, która sfinansuje aż 85 proc. inwestycji. Pozostałą część pokryje zaś Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 

 

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 21.05.2010 | 2010-05-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Tureckimieszkania na sprzedaż powiat M. Zielona Góradomy na sprzedaż gmina Wilgalokale użytkowe na sprzedaż gmina Gawłuszowicedomy na wynajem w Ustroniemieszkania na wynajem w Dubidzedomy na wynajem w Dzięciołach

Deweloperzy

);