Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Razem możemy więcej

2008-02-28

Razem możemy więcej

Władze Kalisza i Ostrowa zamierzają podpisać porozumienie, dzięki któremu oba miasta będą mogły korzystać ze wspólnych inwestycji.

Władze Kalisza i Ostrowa zamierzają podpisać porozumienie, dzięki któremu oba miasta będą mogły korzystać ze wspólnych inwestycji.

Jak informuje „Głos Wielkopolski”, mimo że inicjatywie przyświeca hasło Razem możemy więcej, jest to przede wszystkim odpowiedź na zagrożenie ze strony aglomeracji poznańskiej w staraniach o dotacje unijne.

Aglomeracja kalisko-ostrowska będzie drugą pod względem wielkości w Wielkopolsce. Dzięki jej utworzeniu łatwiej będzie pozyskać pieniądze na budowę lotniska w Michałkowie pod Ostrowem czy zbiornika retencyjnego w Wielowsi Klasztornej. Powstaną też lepsze drogi i nowe miejsca pod inwestycje – podaje gazeta.

Źródło: „Głos Wielkopolski” 19.02.2008 | 2008-02-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędziałki na sprzedażkamienice na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Zielona Góramieszkania na wynajem powiat Lipnowskidomy na sprzedaż gmina Szemudlokale użytkowe na sprzedaż gmina Bukowina Tatrzańskamieszkania na wynajem w Bisztynkumieszkania na wynajem w Kłopociemieszkania na sprzedaż w Taborze Wielkim

Deweloperzy

);