Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rata w złotych bez zmian

2008-10-24

Rata w złotych bez zmian

Rata w złotych pozostaje niezmienna przy dużych wzrostach rat wśród kredytów w walutach obcych.

Rata w złotych pozostaje niezmienna przy dużych wzrostach rat wśród kredytów w walutach obcych – donosi „Gazeta Prawna”. Kredytobiorcy stawiający na złotówkę mogą być zadowoleni. Rata przykładowego kredytu hipotecznego (w wysokości 200 tys. zł na 30 lat) w rodzimej walucie, wyliczona przez Comperię, nie zmieniła się w porównaniu z poprzednim tygodniem i nadal wynosi 1474,51 zł. Bez zmian pozostaje również oprocentowanie – 8,05 proc.

Natomiast zarówno we franku, euro czy dolarze nastąpiły wzrosty – czytamy dalej. Rata w dolarze wzrosła o prawie 150 zł w ciągu dwóch tygodni. Większą tygodniową zmianę wykazały jednak raty w CHF i EUR – wzrastając kolejno o 86,20 zł (obecnie rata wynosi 1067,47 zł) i 95,97 zł – dając ratę 1291,93 zł.

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 24.10.2008 | 2008-10-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniadziałki na sprzedażgaraże do kupieniadomy na wynajem powiat M. Bydgoszczmieszkania na sprzedaż powiat Wąbrzeskidomy na wynajem gmina Dobiegniewmieszkania na sprzedaż gmina Koniecpoldomy na wynajem w Koszutachmieszkania na wynajem w Jeżowiemieszkania na sprzedaż w Zastoczu

Deweloperzy

);