Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przyznano tytuły Budowy Roku 2003

2004-09-07

Przyznano tytuły Budowy Roku 2003

W ostatnich dniach czerwca w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XIV edycji konkursu „Budowa Roku 2003”.

W ostatnich dniach czerwca w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XIV edycji konkursu „Budowa Roku 2003”. Konkurs, organizowany co roku przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, ma na celu uhonorowanie obiektów budowlanych ze wszystkich rodzajów budownictwa, wyróżniających się nowatorstwem, funkcjonalnością oraz jakością wykonania. Dodatkowo tegoroczna edycja konkursu zbiegła się z jubileuszem 70-lecia Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Do ostatniego etapu konkursu zakwalifikowano 59 obiektów. Nagrody i wyróżnienia przyznano w ośmiu kategoriach. Tytuł „Budowa Roku 2003” pierwszego stopnia otrzymały m.in.: Firma Budowlano-Handlowa Skalski z Krakowa (za halę magazynowo-biurową w Ożarowie Mazowieckim) – w dziedzinie budownictwa przemysłowego i magazynowego, Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (za II etap budowy osiedla mieszkaniowego „Bulwary Rawy” w Katowicach) – w kategorii budownictwa mieszkaniowego, Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej „Hasco-Lek” we Wrocławiu (w dziedzinie obiektów biurowych) i Przedsiębiorstwo Budowlane PRO-BUD (budowa ośrodka sanatoryjno-wypoczynkowego w Kołobrzegu) – w dziedzinie obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Małopolskie firmy budowlane zdobyły w tegorocznej edycji konkursu blisko 1/5 z wszystkich przyznawanych nagród. Oprócz wspomnianej FB-H Skalski, zostały nagrodzone m.in.: spółka GEO (za kompleks mieszkaniowy przy ul. Mazowieckiej w Krakowie, tzw. „Dom Mieszczański”), Skanska S.A., oddział Hydrotrest w Krakowie (nagrodzono 6 obiektów tego wykonawcy), firma Tankpol (za halę sportową w Szczucinie) czy Echo-Investment S.A. Kielce wraz z wykonawcą Hochtief Polska Oddz. KPiS Cracovia (za zespół mieszkaniowy Cztery Pory Roku, usytuowany na Woli Justowskiej w Krakowie). Ponadto przyznano Nagrodę Specjalną, za konserwację bastei austriackiej pod Kurzą Stopką na Wawelu wraz z bramą, mostem i drogą forteczną od tej bastei do bramy pod Lubranką. W poniedziałek 28 czerwca na Wawelu odbyła się uroczystość z udziałem przedstawicieli lokalnych władz, podczas której wręczono małopolskim finalistom konkursu tzw. rekomendacje krakowskiego oddziału PZITB.


Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 13/2004 | 2004-09-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęgaraże do kupieniadomy na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Pajęczańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Nidzickilokale użytkowe na wynajem gmina Bierutówdomy na sprzedaż gmina Zblewomieszkania na wynajem w Brodnii Górnejdomy na sprzedaż w Budziarzedomy na sprzedaż w Pastuszki

Deweloperzy

);