Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przyznane nagrody dla najlepszych modernizacji

2005-09-12

Przyznane nagrody dla najlepszych modernizacji

Na początku września br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w IX edycji konkursu o tytuł „Modernizacja Roku”.

Na początku września br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w IX edycji konkursu o tytuł „Modernizacja Roku”. Organizatorem konkursu są Targi Pomorskie sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego. Nagrody za 2004 r. z rąk podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury Witolda Górskiego otrzymało Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Koninie – za „rewitalizację kamienicy na budynek mieszkalny przy ul. Słowackiego 1 w Koninie” oraz Urząd Miasta Sopotu – za «odbudowę zbiornika retencyjnego „Staw Kochanowskiego” przy ul. Kochanowskiego i Alei Niepodległości w Sopocie». Do konkursu zgłoszonych zostało 425 obiektów. Tytuły „Modernizacja Roku” przyznano w 11 kategoriach, takich jak m.in.: obiekty mieszkalne, obiekty przemysłowo-inżynieryjne, obiekty zabytkowe, elewacje i termorenowacje czy najciekawsze modernizacje i adaptacja wnętrz.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 18/2005 | 2005-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na zamianęinne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Radziejowskilokale użytkowe na wynajem powiat Ostrzeszowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Skierbieszówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Hyżnemieszkania na sprzedaż w Dąbrówcedomy na sprzedaż w Kozłowiemieszkania na sprzedaż w Kownatach

Deweloperzy

);