Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przyjazny zabytek

2011-05-18

Przyjazny zabytek

Krakowskie Sukiennice zostały wskazane jako jedna z najlepszych renowacji w Polsce.

Krakowskie Sukiennice zostały wskazane jako jedna z najlepszych renowacji w Polsce dokonana za pieniądze Unii Europejskiej w ramach konkursu „Polska pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Remont dokonany we wnętrzach Sukiennic, gdzie mieści się galeria sztuki polskiej Muzeum Narodowego, należy do najdroższych inwestycji konserwatorskich w Europie. Dzięki nowoczesnym systemom bezpieczeństwa, ogrzewania i klimatyzacji, które pochłonęły 9 mln euro, muzeum w Sukiennicach stało się bardziej bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla dzieł sztuki i zwiedzających.

Konkurs „7 Cudów Funduszy Europejskich” jest organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego po raz czwarty z kolei. Kapitułę tworzą eksperci z dziedziny turystyki oraz Funduszy Europejskich. W tym roku w konkursie bierze udział 21 inwestycji w siedmiu kategoriach.
 
Tytuł Cudu Funduszy Europejskich otrzymały do tej pory m.in. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie oraz projekt przebudowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-05-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadziałki na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Mińskimieszkania na wynajem powiat Kępińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubrzalokale użytkowe na sprzedaż gmina Krościenko nad Dunajcemmieszkania na sprzedaż w Jarcewiemieszkania na wynajem w Nakielnicymieszkania na wynajem w Buszewie

Deweloperzy

);