Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przejście na Popradzie znów otwarte

2010-06-23

Przejście na Popradzie znów otwarte

W sobotę 19 czerwca ponownie zostało otwarte polsko-słowackie przejście graniczne Piwniczna-Zdrój – Mniszek nad Popradem.

Kierowcy, którzy wybierają się na Słowację, nie muszą już jeździć objazdami i nadkładać drogi. W sobotę 19 czerwca ponownie zostało otwarte polsko-słowackie przejście graniczne Piwniczna-Zdrój – Mniszek nad Popradem – informuje „Gazeta Krakowska”.
 
Trasa przez ostatni miesiąc była nieczynna z powodu osuwisk. Robotnikom udało się jednak uszczelnić drogę i położyć nową nawierzchnię, jednak na stałe ograniczony został dopuszczalny tonaż samochodów przejeżdżających przez przejście i teraz wynosi on 2,5 t. Starej trasy nie da się w pełni zmodernizować, dlatego przygotowano projekt budowy nowego przejścia, które zaczynać się będzie w miejscu obecnego skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 971 z drogą powiatową do Łomnicy-Zdrój.
 
Prace nad nowym mostem ruszą w przyszłym roku. Wykonawca inwestycji zapewnia, że będą z niej mogły korzystać nawet najcięższe pojazdy. Koszty budowy mostu poniesie przede wszystkim Słowacja, Polacy zaś są odpowiedzialni za dostosowanie infrastruktury do nowego obiektu.
 

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 22.06.2010 | 2010-06-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe do kupieniadziałki do kupieniadomy na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskidomy na sprzedaż powiat Starogardzkilokale użytkowe na wynajem gmina Tłuchowodomy na sprzedaż gmina Lubawadomy na wynajem w Bochotnica-Koloniimieszkania na sprzedaż w Czepielin-Koloniimieszkania na sprzedaż w Koszewnicy

Deweloperzy

);