Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przebudowa ulicy w Toruniu

2011-05-01

Przebudowa ulicy w Toruniu

W Toruniu trwa przebudowa ulicy Marii Skłodowskiej-Curie – jednej z najważniejszych w mieście. Prace zakończą się jesienią 2012 r.

W Toruniu trwa przebudowa ulicy Marii Skłodowskiej-Curie – jednej z najważniejszych w mieście. Pierwszy etap modernizacji odbył się w 2010 r. Trwający właśnie remont ulicy obejmie odcinek od węzła Chrzanowskiego do ul. Równinnej. Prace polegają na przebudowie północnej części ul. M. Skłodowskiej-Curie oraz na dobudowie jezdni po stronie południowej. Przebudowana ulica będzie łączyła wschodnią i północną część Torunia.

Na nowo powstałej południowej jezdni powstanie nowa pętla tramwajowa oraz zostanie przebudowany wodociąg. W ramach remontu północnej strony ulicy w 2012 r. zostaną również przebudowane skrzyżowania z ul. Równinną, Bukową, Klonową, Wierzbową i Palmową. Na remontowanej ulicy powstaną chodniki, ścieżka rowerowa, sygnalizacja świetlna.

Plany przebudowy ulicy mają już kilka lat. Po tym, jak w 2007 roku uchwalono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, rozpoczęła się procedura wyboru projektanta, którym została firma Tebodin SAP-Projekt Sp. z o.o. Koszt projektu wynosi 989 tys. zł. Przetarg na realizację budowy wygrała firma SKANSKA S.A., proponując najniższą ofertę w wysokości 34,6 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2011-05-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Białostockimieszkania na wynajem powiat Ełckilokale użytkowe na wynajem gmina Gnieznolokale użytkowe na sprzedaż gmina Leśna Podlaskamieszkania na sprzedaż w Cerekwicydomy na sprzedaż w Bukumieszkania na wynajem w Prądzewie

Deweloperzy

);