Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przebudowa rynku w Katowicach

2009-06-16

Przebudowa rynku w Katowicach

Rynek w Katowicach może już niedługo zniknąć z planu miasta.

Rynek w Katowicach może już niedługo zniknąć z planu miasta – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Podczas konferencji prasowej magistrat ogłosił przetarg na przebudowę centrum Katowic. Za blisko półtora roku mają zostać ukończone projekty dotyczące modernizacji miasta, a wtedy zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie inwestycji. Najprawdopodobniej w miejscu obecnego rynku powstanie nowy budynek – czytamy dalej w „Gazecie”. Dodatkowo w planach jest przecięcie centrum nową drogą, która ma biec od ul. Chrzanowskiej do ul. Mickiewicza, wzdłuż Superjednostki.

Przeciwni takiemu planowi zagospodarowania są urbaniści i architekci. Uważają, że to rozwiązanie może być zabójcze dla centrum miasta – informuje „Gazeta Wyborcza”.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 8.06.2009 | 2009-06-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Włodawskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Przemyskidomy na sprzedaż gmina Kocklokale użytkowe na sprzedaż gmina Dobremieszkania na sprzedaż w Stara Bukówkamieszkania na sprzedaż w Mariancemieszkania na sprzedaż w Kikole

Deweloperzy

);