Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Projekt osiedla w Orłowie

2009-11-18

Projekt osiedla w Orłowie

Właściciel działki położonej przy al. Zwycięstwa, kilkaset metrów od mola w Orłowie, ogłosił konkurs na projekt osiedla.

Właściciel działki położonej przy al. Zwycięstwa, kilkaset metrów od mola w Orłowie, ogłosił konkurs na projekt osiedla – donosi portal Trojmiasto.pl. Teren ten zajmuje powierzchnię ponad 4,5 ha i należy do firmy Invest Komfort.

Jak czytamy dalej, według planu zagospodarowania, może tam powstać niska, kilkukondygnacyjna zabudowa mieszkalna z lokalami usługowymi. W ogłoszonym konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonalne pracownie architektoniczne, jak i zespoły architektów, a także pojedyncze osoby z uprawnieniami. Pełnomocnik zarządu Invest Komfort, Piotr Tarkowski, informuje, że zainteresowanie konkursem jest bardzo duże – na stronie internetowej dewelopera zarejestrowało się 160 pracowni z całej Polski.

Biorące udział w konkursie projekty zostaną ocenione przez komisję, w której zasiadają architekci, miejski konserwator zabytków w Gdyni, a także prezes i zastępca prezesa Invest Komofort. Wyniki poznamy w lutym 2010 r. – informuje portal. Deweloper nie podał przybliżonego terminu rozpoczęcia prac w Orłowie. Poprzedni tego typu konkurs (zagospodarowanie dawnych terenu zakładów Elmor w Gdańsku) został rozstrzygnięty w 2007 r., jednakże do dziś budowa nie ruszyła.

 

Źródło: Trojmiasto.pl 16.11.2009 | 2009-11-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniamieszkania do kupieniainne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Wieluńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Gdyniadomy na sprzedaż gmina Ruda Malenieckalokale użytkowe na wynajem gmina Liskówdomy na sprzedaż w Nowa Moczalniadomy na sprzedaż w Podgajewiemieszkania na wynajem w Pałubinku

Deweloperzy

);