Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pożycz nowy rower

2012-04-02

Pożycz nowy rower

1 kwietnia wznowiła działalność wypożyczalnia rowerów Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

1 kwietnia wznowiła działalność wypożyczalnia rowerów Zarządu Transportu Miejskiego, zlokalizowana na poznańskim Piątkowie w budynku dworca autobusowego (os. Jana III Sobieskiego). W tym roku stare rowery, którymi przez cztery lata dysponowała spółka zostały zamienione na 80 nowych. Jednoślady dostępne są dla osób pełnoletnich.

Posiadacze ważnego biletu elektronicznego mogą (po uiszczeniu jednorazowego abonamentu w wysokości 5 zł) korzystać z rowerów za darmo. Z kolei tych, którzy biletów nie posiadają wypożyczenie roweru będzie kosztować 2 zł brutto za godzinę. W takich przypadkach istnieje również możliwość zakupu zarówno miesięcznego (20 zł), jak i sezonowego karnetu (100 zł).

Wypożyczalnia będzie czynna do 31 października br. – od poniedziałku do piątku 7.00-21.00. Z kolei w soboty, niedziele i święta od 10.00-20.00.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na sprzedażdomy do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Piotrków Trybunalskimieszkania na wynajem powiat Bydgoskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Iłowo-Osadadomy na wynajem gmina Mszanadomy na sprzedaż w Przychodziedomy na wynajem w Przyłękudomy na sprzedaż w Drwałach

Deweloperzy

);