Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznańskie Targi Mieszkań

2010-09-17

Poznańskie Targi Mieszkań

Po raz pierwszy w Poznaniu 16 i 17 października 2010 r. odbędą się Targi Mieszkań nowyadres.pl.

Po raz pierwszy w Poznaniu odbędą się Targi Mieszkań nowyadres.pl. 16 i 17 października w Hali Międzynarodowych Targów Poznańskich pod hasłem „Jesienne Okazje Mieszkaniowe” będzie można zapoznać się z ofertą ponad 80 wystawców, prezentujących oferty nieruchomości z Poznania i okolic. Na stoiskach banków i doradców finansowych zwiedzający uzyskają szczegółowe informacje o ofertach kredytowania zakupu mieszkania.

Targi będą wzbogacone o liczne imprezy dodatkowe. W ramach programu „Prosto do celu” specjalni doradcy pomogą odnaleźć stoiska spełniające indywidualne wymagania zwiedzających, a każdy uczestnik Targów otrzyma bezpłatnie „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Poznań i okolice, jesień 2010”. Organizator – nowyadres.pl – zaprezentuje także szczegółową mapę Poznania z naniesionymi inwestycjami wszystkich wystawców.

Dodatkową atrakcją Targów będą wykłady specjalistów poświęcone lokalnemu rynkowi nieruchomości. W trakcie bezpłatnych prelekcji prawnicy, doradcy finansowi i analitycy pomogą rozwiązać szereg problemów związanych z zakupem nieruchomości. Uczestnicy wykładów będą mogli się dowiedzieć o m.in. ekologicznych projektach domów, warunkach uzyskiwania kredytów mieszkaniowych oraz sytuacji na rynku wtórnym.

Szczegóły na stronie: www.nowyadres.pl

 

Źródło: | 2010-09-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Włocławskidomy na sprzedaż powiat Łaskimieszkania na sprzedaż gmina Wojsławicedomy na sprzedaż gmina Międzyrzec Podlaskidomy na wynajem w Burkaciemieszkania na sprzedaż w Brodzicydomy na sprzedaż w Szczutkowie

Deweloperzy

);