Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznański drapacz chmur

2008-02-21

Poznański drapacz chmur

Najwyższy budynek w Poznaniu planuje zbudować hiszpański inwestor. Rozmowy z miastem trwają.

Najwyższy budynek w Poznaniu planuje zbudować hiszpański inwestor. Rozmowy z miastem trwają. „Poznań Forum Project”, którego autorem jest Jesus Marco Llombart (architekt z biura AMA Studio w Saragossie), przewiduje budowę 225-metrowego wieżowca o powierzchni 80 tys. m kw – informuje „Gazeta Wyborcza”. Wewnątrz zaplanowano nowoczesne centrum handlowe, biura, wielogwiazdkowy hotel, luksusowe apartamenty, centrum SPA oraz kasyno. Koszt inwestycji to 350 mln euro.

Wiceprezydent Poznania, Jerzy Stępień, przyznaje, że jest to na razie wstępny etap rozmów, jednak miasto jest w stałym kontakcie z przedstawicielem inwestora. Ponadto w kwietniu ma dojść do spotkania w tej sprawie w Madrycie. Obecnie Hiszpanie poszukują działki, na której mógłby stanąć poznański drapacz chmur – dodaje Gazeta.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 16.02.2008 | 2008-02-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemmieszkania do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Sopotmieszkania na wynajem powiat Łowickilokale użytkowe na wynajem gmina Jasionówkamieszkania na sprzedaż gmina Drawskodomy na wynajem w Siedliskudomy na wynajem w Zagajnikimieszkania na sprzedaż w Nastazinie

Deweloperzy

);