Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznań rozpoczyna inwestycję mieszkaniową

Magdalena Hojniak | 2017-10-12

Poznań rozpoczyna inwestycję mieszkaniową

W Poznaniu zainaugurowano budowę kolejnego osiedla. Udostępnione w nim lokale zwiększą zasób mieszkaniowy miasta.

W ramach realizowanej przez Poznań polityki mieszkaniowej zainaugurowano budowę nowoczesnego osiedla komunalnego. Obecny podczas wydarzenia zastępca prezydenta miasta Tomasz Lewandowski symbolicznie wbił łopatę na terenie budowy. Jednocześnie podkreślił, że przyczyną deficytu lokali komunalnych w Poznaniu są zaniedbania, jakie w tym zakresie miały miejsce przez wiele lat. Jak dodał, miasto na tle pozostałych aglomeracji nie może poszczycić się bogatym zasobem mieszkaniowym, dlatego też jedynym rozwiązaniem tego problemu jest realizacja nowych inwestycji.

Osiedle, którego budowę zainaugurowano zostanie wybudowane przy ul. Biskupiej na Strzeszynie. Licząca 120 mieszkań inwestycja ma zaspokoić potrzeby mieszkaniowe osób będących w trudnej sytuacji materialnej, uniemożliwiającej zakup lub wynajęcie mieszkania. Na terenie osiedla powstanie 8 3-kondygnacyjnych obiektów, parking oraz plac zabaw. W ramach zabudowy przewidziano zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2- i 3-pokojowe, a metraże zamykają się w granicach od 33,38 do 66,34 mkw. Wartość przedsięwzięcia oszacowano na 16 mln zł.

Dzięki prowadzonej przez miasto polityki mieszkaniowej w październiku br. do użytkowania zostaną oddane mieszkania przy ul. Bolka. W nadchodzącym roku zaplanowano udostępnienie lokali budowanych przy ulicach abp. Dymka i Zawady. Oprócz tego w nadchodzących miesiącach rozpoczną się prace budowlane przy ul. Nadolnik.  

Źródło: KRN.pl | 2017-10-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Willa Słowicza
Oaza Bronowice
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Budynek mieszkalny przy ul....
Domy Piltza 16
Sand Hotel ****

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemhale i magazyny na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Biłgorajskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Biała Podlaskadomy na wynajem gmina Żagańmieszkania na sprzedaż gmina Świdnicadomy na wynajem w Cielmowiedomy na wynajem w Koziej Wolimieszkania na wynajem w Adamowie

Deweloperzy