Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ponadregionalna współpraca

2012-03-13

Ponadregionalna współpraca

Zarządy województw małopolskiego i podkarpackiego ustaliły formę współpracy, której celem jest zwiększenie konkurencyjności regionów i zabezpieczenie historycznego dziedzictwa.

Podczas spotkania w Jaśle, zarządy województw małopolskiego i podkarpackiego ustaliły formę współpracy, której celem jest zwiększenie konkurencyjności regionów. W ten sposób wspierane będą projekty międzyregionalne, władze samorządowe chcą połączyć swoje siły m.in. w zakresie turystyki, infrastruktury komunikacyjnej, edukacji i kultury.

Szczególną uwagę podczas spotkania poświęcono gospodarczemu współdziałaniu subregionu tarnowskiego i nowosądeckiego z ośrodkami Podkarpacia: Mielcem, Dębicą i Jasłem. Priorytetem ma być poprawa układu komunikacyjnego (przez opracowanie nowych i modernizację istniejących odcinków drogowych, przede wszystkim między ważnymi ośrodkami gospodarczymi).

W ramach współpracy kulturalnej, na liście projektów umieszczono tworzenie i rozwój szlaków: Architektury Drewnianej i Frontu Wschodniego I Wojny Światowej. Samorządy chcą również podjąć wspólne starania o wpisanie na listę UNESCO drewnianych cerkwi z obszaru obu województw.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy na zamianęlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Lubartowskimieszkania na sprzedaż powiat Lidzbarskimieszkania na wynajem gmina Parysówlokale użytkowe na wynajem gmina Rybczewicedomy na wynajem w Laskowiźniemieszkania na sprzedaż w Zychorzyn-Koloniadomy na wynajem w Przewięź

Deweloperzy

);