Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podglądaj, jak budują Baltic Arenę

2009-02-05

Podglądaj, jak budują Baltic Arenę

Robotnicy pracujący na budowie stadionu Baltic Arena będą kontrolowani nie tylko przez nadzór budowlany, ale i setki internautów. Komunalna spółka BIEG 2012 uruchomiła 27 stycznia 2009 r. na placu budowy całodobową kamerę internetową.

Robotnicy pracujący na budowie stadionu Baltic Arena będą kontrolowani nie tylko przez nadzór budowlany, ale i setki internautów. Komunalna spółka BIEG 2012 uruchomiła 27 stycznia 2009 r. na placu budowy całodobową kamerę internetową. Będzie ona działać aż do otwarcia stadionu – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Kamera została zamontowana na maszcie o wysokości 37 m. Widać z niej usuwaną hałdę materiałów niebezpiecznych oraz teren, na którym w 2010 r. pojawi się stadion – czytamy w Gazecie. Trzeba jednak dużo cierpliwości, by oglądać postępy. Ze względu na ogromną liczbę zainteresowanych obraz często jest niedostępny. Przedstawiciel BIEG 2012 mówi, że takie sytuacje mogą się zdarzyć, gdyż adres kamery pojawia się na kolejnych portalach. Jest to jednak zjawisko przejściowe.

Jeszcze w tym roku siedziba firmy BIEG 2012 zostanie przeniesiona do tymczasowego budynku. Wszystko po to, aby w pełni móc kontrolować prace budowlane – informuje dziennik.
 

 


Źródło: „Gazeta Wyborcza” Trójmiasto 27.01.2009 | 2009-02-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażkamienice do kupieniadomy na sprzedaż powiat Kutnowskimieszkania na sprzedaż powiat Nowomiejskilokale użytkowe na wynajem gmina Chojnówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Damnicadomy na sprzedaż w Węgorkidomy na sprzedaż w Las Zawadzkidomy na wynajem w Niewierszynie

Deweloperzy

);