Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podatek od nieruchomości w górę

2010-11-16

Podatek od nieruchomości w górę

Wzrośnie wysokość obowiązkowych świadczeń pieniężnych od nieruchomości pobieranych przez miasto.

Wzrośnie wysokość obowiązkowych świadczeń pieniężnych od nieruchomości pobieranych przez miasto.

W większość miast podwyżka równa będzie wskaźnikowi inflacyjnemu, co oznacza wzrost kosztów o 2,6 proc. – donosi „Rzeczpospolita”. Taką decyzję podjęto m.in. w Warszawie, Katowicach, Gdyni, Sopocie, Toruniu, Opolu czy w Łodzi. Inaczej w Tczewie i Sochaczewie, tam podatek od gruntów i budynków, gdzie prowadzona jest działalność gospodarcza, wyniesie ponad 4 proc.

Dla właścicieli zwykłych lokali mieszkalnych, podwyżki nie będą zbyt odczuwalne. W zależności od miasta, metrażu i typu nieruchomości w skali roku wyniosą średnio od kilku do kilkudziesięciu złotych.
 

Źródło: „Rzeczpospolita” 15.11.2010 | 2010-11-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat Lipnowskidomy na sprzedaż powiat Wieruszowskimieszkania na wynajem gmina Lipielokale użytkowe na sprzedaż gmina Krasnopolmieszkania na wynajem w Łukawcemieszkania na sprzedaż w Żółwiej Błocimieszkania na wynajem w Zarówka

Deweloperzy

);