Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poczuj się jak hejnalista

2012-05-08

Poczuj się jak hejnalista

Do 30 września, w każdy wtorek, czwartek i sobotę, Wieża Mariacka będzie udostępniana zwiedzającym.

Do 30 września, w każdy wtorek, czwartek i sobotę, Wieża Mariacka będzie udostępniana zwiedzającym w godz. 9:00-11:30 i 13:00-17:30.

Wieża Mariacka (zwaną również Wieżą Straży, Budzielną, Alarmową lub Hejnalicą) jest jedyną na świecie, z której od ok. 600 lat przez całą dobę, co godzinę, trębacz gra hejnał na cztery strony świata. Żeby dostać się do okna znajdującego się na wysokości 54 m, musi pokonać 239 stopni (co zajmuje mu 2,5 min.)

By wspiąć się na górę, bilety wstępu można kupić przy wejściu na wieżę, od strony ul. Floriańskiej. Bilet normalny kosztuje 5 zł, dzieci i młodzież do lat 15 zapłacą 3 zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Bytomdomy na wynajem powiat M. Zabrzelokale użytkowe na sprzedaż gmina Nowa Dębalokale użytkowe na sprzedaż gmina Czermindomy na sprzedaż w Stopkachmieszkania na wynajem w Pogwizdowie Starymmieszkania na sprzedaż w Mosinie

Deweloperzy

);