Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań

2006-04-27

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań

Po raz trzeci Murator EXPO we współpracy z wiodącym instytutem badań rynkowych GfK Polonia zaprasza mieszkańców nowych warszawskich osiedli do uczestnictwa w Plebiscycie Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań.

zdjęcie do oferty
Po raz trzeci Murator EXPO we współpracy z wiodącym instytutem badań rynkowych GfK Polonia zaprasza mieszkańców nowych warszawskich osiedli do uczestnictwa w Plebiscycie Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań.

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań to inicjatywa służąca poprawie wizerunku budownictwa mieszkaniowego w Polsce oraz budowaniu zaufania w relacjach klient – firma deweloperska, spółdzielnia mieszkaniowa. Celem akcji jest pozyskanie wiedzy o jakości oferty i usług świadczonych przez deweloperów i spółdzielnie mieszkaniowe, udostępnianie jej kupującym domy i mieszkania, a także promocja tych firm, które dbają o jakość oferowanego produktu, a ich współpracę z klientami cechuje uczciwość i rzetelność.

Plebiscyt jest profesjonalnym badaniem rynku mieszkaniowego określającym poziom satysfakcji klienta. Opinie mieszkańców nowych domów i mieszkań są pozyskiwane w toku badań kwestionariuszowych realizowanych na próbie osób, które dokonały zakupu mieszkania w Warszawie w latach 2003–2005. Wyniki umożliwiają wyłonienie najbardziej cenionych przedstawicieli branży nieruchomości w czterech kategoriach:
  • Rzetelność
  • Jakość Obsługi Klienta
  • Atrakcyjność Oferty
  • i Popularność Marki.
Już po raz drugi partnerem Murator EXPO w dziedzinie realizacji badań jest Instytut Badania Opinii GfK Polonia. Ankieterzy odwiedzający w kwietniu br. nowe warszawskie osiedla pytają mieszkańców m. in.: o solidność deweloperów i spółdzielni w wypełnianiu zobowiązań, zgodność oferty handlowej ze stanem faktycznym i jej atrakcyjność, ocenę jakości kontaktów z klientami, także o znajomość marki.

Instytut Badania Opinii GfK Polonia jest polskim oddziałem międzynarodowej grupy firm badawczych występujących pod wspólnym szyldem GfK, powstałym w roku 1990. Grupa GfK to jedna z czołowych organizacji badań rynkowych, złożona z ponad 130 jednostek zależnych zlokalizowanych w 63 krajach, które łącznie zatrudniają 7000 wysoko wykwalifikowanych pracowników i oferują pełen zakres usług badawczych. GfK Polonia należy do najstarszych instytutów badania opinii w kraju i zajmuje 3 miejsce w rankingu agencji badawczych w Polsce. Sieć ankieterska GfK Polonia uznana została za najlepszą w opinii klientów w badaniu „Klienci Firm Badawczych 2004”, przeprowadzonym przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii. Instytut GfK Polonia jest ośrodkiem badawczym dostarczającym kompleksowych danych dotyczących polskiego rynku dóbr konsumpcyjnych i usług. Posiada najszerszą ofertę badawczą oraz stosuje wszystkie dostępne techniki i metody badawcze. GfK Polonia jest jednym z liderów badań rynkowych branży budowlanej w Polsce.

Kolejna edycja Plebiscytu właśnie trwa

Liczymy, że i tym razem mieszkańcy nowych domów i mieszkań – wszyscy, którzy odebrali własne „M” w latach 2003 – 2005 zechcą oddać swój głos w ważnej sprawie.

Wypełnioną ankietę prosimy odesłać do 30 kwietnia:
  • faksem pod nr: (22) 829 66 81
  • pocztą tradycyjną pod adres: Murator EXPO sp. z o.o., ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
  • lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora (adres j.w.), od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00.
Wyniki III edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań zaprezentowane zostaną podczas Gali Dewelopera w dniu 20 maja br.

Więcej informacji: www.targimieszkaniowe.pl
Pobierz ankietę: ankieta

Organizator: Murator EXPO
Sponsor Główny: Telekomunikacja Polska S.A.
Partner Badań Rynku: GfK Polonia
Partner: Murator KREDYT
Patronat Medialny: M jak mieszkanie, Echo Miasta


Źródło: | 2006-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy do kupieniainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Dąbrowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Świebodzińskidomy na wynajem gmina Jaświłymieszkania na sprzedaż gmina Osiek Jasielskimieszkania na sprzedaż w Bytkowiedomy na wynajem w Szczepankowiedomy na wynajem w Kupientyn-Kolonii

Deweloperzy

);