Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Planują miejsca na wybiegi dla psów

2010-04-13

Planują miejsca na wybiegi dla psów

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu (ZIKiT) zbiera opinie mieszkańców w sprawie miejsc i zasad funkcjonowania wybiegów dla psów.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu (ZIKiT) zbiera opinie mieszkańców w sprawie miejsc i zasad funkcjonowania wybiegów dla psów. Planowane jest wyznaczenie na terenie Krakowa miejsc, gdzie właściciele czworonogów będą mogli wyprowadzać psy bez konfliktu z innymi osobami korzystającymi z terenów spacerowych, w szczególności z dziećmi, starszymi oraz osobami uprawiającymi sport.

W ramach akcji zgłaszania miejsc, w których powinny zostać zorganizowane wybiegi dla psów, do ZIKiTwpłynęło już kilkadziesiąt propozycji. Największe zainteresowanie właścicieli psów skupiło się wokół Parku Lotników Polskich. Często wskazywane jest też lotnisko w Czyżynach i tereny sąsiadujące z Al. Pokoju. Akcja zbierania opinii mieszkańców na temat wybiegów dla czworonogów realizowana jest w ramach społecznej kampanii na rzecz edukacji mieszkańców w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących utrzymania zwierząt domowych, a w szczególności psów, zainaugurowanej w połowie czerwca 2009 r.
 

 

 

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" 7/2010 | 2010-04-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Zabrzedomy na wynajem powiat M. Świętochłowicelokale użytkowe na wynajem gmina Szczuczyndomy na sprzedaż gmina Łubnianymieszkania na wynajem w Płoncemieszkania na wynajem w Wikniedomy na wynajem w Jabłonce

Deweloperzy

);