Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Plan inwestycyjny dla Dolnego Śląska

2008-11-12

Plan inwestycyjny dla Dolnego Śląska

Radni sejmiku województwa przyjęli nowy wieloletni plan inwestycyjny dla regionu.

Radni sejmiku województwa przyjęli nowy wieloletni plan inwestycyjny dla regionu – podaje „Gazeta Wrocławska”. Głosowali oni za inwestycjami w zakresie budowy dróg i mostów, a także usprawnienia służby zdrowia. W programie przygotowanym przez wicemarszałka województwa uwzględniono budowę mostów w Ciechanowie, Łanach oraz w Brzegu Dolnym. Na inwestycje drogowe, które będą przeprowadzane na Dolnym Śląsku w ciągu pięciu lat zarząd województwa chce przeznaczyć 2 miliardy zł – czytamy w dzienniku.

Przeciwnicy planu uważają, że powinno się zrezygnować m.in. z budowy wschodniej obwodnicy Wrocławia, a w zamian zainwestować w stworzenie kolei dolnośląskiej.

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 31.10.2008 | 2008-11-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Leżajskilokale użytkowe na wynajem powiat Lubelskimieszkania na wynajem gmina Stolnolokale użytkowe na sprzedaż gmina Stara Błotnicamieszkania na wynajem w Podłęczumieszkania na wynajem w Rupiniemieszkania na sprzedaż w Żulinie

Deweloperzy

);