Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pixel w Poznaniu

2011-04-13

Pixel w Poznaniu

Garvest Real Estate rozpoczął prace nad budową kompleksu biurowego Klaster Grunwaldzka.

U zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Babimojskiej fundusz Garvest Real Estate rozpoczął prace nad budową kompleksu biurowego Klaster Grunwaldzka. Całkowita powierzchnia planowanej inwestycji wyniesie 50 tys. m kw. Do końca października 2012 r. powstanie pierwszy z pięciu biurowców, będzie nim nowa siedziba Grupy Allegro - Pixel - czytamy na portalu wnp.pl.

 
Koncepcję architektoniczną Klastra przygotowała pracownia JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji została firma Budimex SA. Projekt biurowca Pixel jest obecnie poddawany audytowi Breeam – najpowszechniej stosowanej metodzie oceny budynków i założeń urbanistycznych w zakresie ich oddziaływania na środowisko.
Inwestor chce stworzyć w Poznaniu obiekt, w którego wnętrzach zacierać się będzie granica między przestrzenią do pracy a domową atmosferą. Pomieszczenia zostaną wykończone wyłącznie naturalnymi materiałami i uzyskanymi z recyklingu. Za projekt architektoniczny wnętrz odpowiada poznańskie biuro Ultra Architects.
 
Do dyspozycji osób pracujących w kompleksie, oddany zostanie trzykondygnacyjny podziemny garaż. Powstaną również ogólnodostępne zielone tarasy i ogródki na dachach. Poza miejscami biurowymi znajdzie się także miejsce na żłobek, przedszkole oraz restaurację z sezonowym menu.

 

Źródło: wnp.pl | 2011-04-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemhale i magazyny na sprzedażgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Cieszyńskidomy na wynajem powiat Ciechanowskimieszkania na sprzedaż gmina Nieporętdomy na sprzedaż gmina Włodawamieszkania na wynajem w Mocówcemieszkania na wynajem w Olendrachmieszkania na sprzedaż w Pścininek

Deweloperzy

);