Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pierwszy inwestor tarnobrzeskiej SSE

2011-08-23

Pierwszy inwestor tarnobrzeskiej SSE

REM II jeszcze w tym roku planuje zbudować zakład. Producent okien wyda w strefie 5,7 mln zł.

Firma REM II, która została założona w 1997 r. i zajmuje się produkcją stolarki okiennej, zakupiła w drodze przetargu działkę o powierzchni 2,5 ha. Na parceli zostanie wzniesiony zakład – czytamy na portalu gospodarkapodkarpacka.pl. W najbliższych tygodniach ruszą prace budowlane, a na początku przyszłego roku będzie możliwe zatrudnienie pracowników i rozpoczęcie produkcji.

Firma REM II zatrudnia obecnie ponad 120 osób. W nowej inwestycji spółka planuje powiększenie kadry o kolejne 100 osób, przy czym ostateczna liczba zatrudnionych zależeć będzie od zamówień. REM II ma w swojej ofercie stolarkę otworową, z której 30 proc. przeznaczane jest na eksport do krajów Europy Środkowej i Zachodniej.

Problemy z pozyskaniem inwestorów w tarnobrzeskiej SSE, założonej w 2006 r., wynikały z nieuzbrojenia terenu. Dopiero dotacja o wysokości 16,8 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego pozwoliła na budowę dróg dojazdowych i komunikacji wewnętrznej oraz sieci wodociągowo-kanalizacyjnej i rowów melioracyjnych.O becnie prowadzone są rozmowy z kolejnymi inwestorami. Władze miasta, które planują rozpisanie drugiego przetargu na działki do końca roku, liczą na zainteresowanie firm budowlanych i logistycznych.

Czytaj więcej newsów

Źródło: gospodarkapodkarpacka.pl, 19.08.2011 | 2011-08-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdziałki do kupieniahale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Średzkimieszkania na wynajem powiat M. Gdańsklokale użytkowe na sprzedaż gmina Rydułtowydomy na wynajem gmina Sokolnikidomy na wynajem w Przyrowiedomy na wynajem w Janowiemieszkania na wynajem w Sułkowie

Deweloperzy

);