Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pierwsza zgoda na farmy wiatrowe

2012-04-20

Pierwsza zgoda na farmy wiatrowe

Zgodnie z decyzją wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, PGE może na Bałtyku zbudować trzy farmy wiatrowe.

16 kwietnia Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej wydał zgodę na budowę pierwszych polskich farm wiatrowych na Bałtyku przez Polską Grupę Energetyczną.

O pozwolenia wnioskowały trzy spółki celowe z Grupy Kapitałowej PGE: EW Baltica-1, EW Baltica-2 oraz EW Baltica-3. Zgodnie z decyzją ministra, mają one prawo wznieść sztuczne wyspy, konstrukcje oraz urządzenia i wykorzystywać je do produkcji energii.

Łączna moc farm, jakie PGE planuje zrealizować do 2020 r., wynosi 1000 MW.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdziałki na wynajemdziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Puławskilokale użytkowe na wynajem powiat Kraśnickidomy na sprzedaż gmina Chmielniklokale użytkowe na sprzedaż gmina Gruduskdomy na sprzedaż w Nowe Sójkimieszkania na sprzedaż w Treszczotkachmieszkania na sprzedaż w Starej Wsi

Deweloperzy

);