Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pierwsza część prac gotowa

2013-02-18

Pierwsza część prac gotowa

Odcinek łączący drogę wojewódzką 445 z drogą krajową nr 94 na trasie Bielany-Łany-Długołęka jest już gotowy.

Niedawno miało miejsce otwarcie pierwszego odcinka trasy Bielany-Łany-Długołęka (BŁD). W uroczystym oddaniu drogi do użytku wzięli udział Rafał Jurkowlaniec, marszałek Dolnego Śląska, Jery Łużniak, wicemarszałek, oraz Włodzimierz Chlebosz, członek zarządu województwa.

W skład nowo otwartej 8-kilometrowej trasy łączącej drogę wojewódzką 455 z drogą krajową nr 94 wchodzą m.in. 3 mosty, 2 estakady oraz dwupoziomowe skrzyżowanie. Dzięki temu odcinkowi możliwy będzie objazd Wrocławia od strony wschodniej. Budowa tej części BŁD kosztowała ponad 346 mln zł.

Odcinek stanowi fragment trasy Bielany-Łany-Długołęka będącej łącznikiem autostrady A4 z drogą ekspresową S8. Realizacja inwestycji trwa od 2009 r. i obejmuje stworzenie 38 km dróg wojewódzkich oraz wielu obiektów inżynieryjnych.

Źródło: KRN.pl | 2013-02-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdziałki do kupieniakamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Lwóweckidomy na sprzedaż powiat M. Olsztyndomy na sprzedaż gmina Przasnyszdomy na wynajem gmina Chorzelemieszkania na sprzedaż w Gnaty-Wieśnianachdomy na sprzedaż w Hołny Mejeramieszkania na wynajem w Brusy-Wybudowanie

Deweloperzy

);