Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Piątkowska 116 już prawie sprzedana

2011-06-07

Piątkowska 116 już prawie sprzedana

Monday Development SA - spółka notowana na NewConnect - sprzedała ponad 70 proc. biur w poznańskim biurowcu.

Monday Development SA - spółka notowana na NewConnect - sprzedała ponad 70 proc. biur w poznańskim biurowcu Piątkowska 116.

- Inwestycje biurowe z powierzchniami na sprzedaż dla sektora małych i średnich firm stanowią ważny obszar w działalności naszej spółki. W planach mamy kolejne inwestycje - mówi Kurt Montgomery, prezes zarządu Monday Development SA.

Spośród 15 biur znajdujących się budynku przy Piątkowskiej 116 sprzedano 11, a dwa kolejne zostały objęte umowami przedwstępnymi. Wśród nabywców są m.in. kancelaria prawnicza, pracownia architektoniczna oraz firma zajmująca się zaopatrzeniem biur. Na sprzedaż na parterze budynku znajduje się też lokal usługowo–handlowy z wejściem bezpośrednio z ulicy Piątkowskiej. Będzie się w nim mieścił oddział banku BNP Paribas. Umowę najmu zawarto na  5 lat, z możliwością przedłużenia.

Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1800 m kw. Znajdują się w nim pomieszczenia biurowe o metrażach od 60 do 250 m kw. oraz lokal usługowo-handlowy o powierzchni 217 m kw.

Czytaj wiecej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy na wynajem powiat M. Grudziądzlokale użytkowe na sprzedaż powiat Oleskimieszkania na sprzedaż gmina Gryficemieszkania na sprzedaż gmina Supraśldomy na sprzedaż w Kazimierzowiedomy na sprzedaż w Krzysztofowomieszkania na sprzedaż w Skórcz-Kranku

Deweloperzy

);