Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Personalne zmiany

2011-10-05

Personalne zmiany

Wybrano nowego szefa Biura Planowania Przestrzennego w Krakowie.

Ogłoszono wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora Biura Planowania Przestrzennego w Krakowie – od 4 października nowym szefem jednostki jest architekt - urbanista Bożena  Kaczmarska-Michniak. Zastąpiła ona Magdalenę Jaśkiewicz, która dotąd pełniła tę funkcję.

Bożena  Kaczmarska–Michniak jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zawodowe w branży zdobywała m.in. w Biurze Projektów Budownictwa Ogólnego Miastoprojekt, w Biurze Rozwoju Krakowa, a także w ramach własnej działalności gospodarczej związanej z planowaniem przestrzennym. Od stycznia ubiegłego roku pracowała w Wydziale Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta Krakowa.

Biuro Planowania Przestrzennego powstało w 2003 r., po wyodrębnieniu z Wydziału Architektury i Urbanistyki ówczesnego Oddziału Planowania Przestrzennego. Jest to jednostka UMK zajmująca się m.in. sporządzaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i udzielaniem informacji planistycznej.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędziałki do kupieniainne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Tychylokale użytkowe na wynajem powiat Bolesławieckimieszkania na wynajem gmina Jodłowalokale użytkowe na sprzedaż gmina Wielbarkmieszkania na sprzedaż w Swobodziemieszkania na sprzedaż w Parzycachdomy na wynajem w Cecylówka Głowaczowska

Deweloperzy

);