Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Schopenhouera jeszcze postraszy

2011-04-12

Park Schopenhouera jeszcze postraszy

Gdański park będzie musiał poczekać na rewitalizację. Jednak władze miasta zapewniają, że odnowienie zieleńca dojdzie do skutku.

Gdański park będzie musiał poczekać na rewitalizację. Jednak władze miasta zapewniają, że odnowienie zieleńca dojdzie do skutku.

W „Dzienniku Bałtyckim” czytamy, że wszystkie formalności potrzebne do rozpoczęcia prac w Parku Schopenhauera w Gdańsku Oruni zostały dopełnione, brakuje tylko pieniędzy, których Zarząd Dróg i Zieleni nie ma nie tylko na ten park, ale i na inne zaległe inwestycje.

Mieszkańcy, którzy uczestniczyli w rozmowach dotyczących rewitalizacji parku, powoli tracą nadzieję. ZDiZ zapewnia jednak, że gdy już przystąpi do prac to w parku znajdą się: oświetlenie, monitoring, ekran akustyczny od strony torów, fontanna, plac zabaw, szalet, ławki, z których mieszkańcy będą mogli oglądać przedstawienia.

ZDiZ w tym roku ma zamiar kontynuować prace w parku przy ul. Szerokiej. Plany dotyczące Parku Schopenhouera prawdopodobnie zostaną odłożone do 2012 r.
 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 11.04.2011 | 2011-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdomy do kupieniamieszkania na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Przemyślmieszkania na wynajem powiat Lubińskidomy na wynajem gmina Stubnolokale użytkowe na wynajem gmina Ostrorógmieszkania na sprzedaż w Trębaczewiemieszkania na wynajem w Jarosławcumieszkania na wynajem w Dębowie

Deweloperzy

);