Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park&Ride Psie Pole

2012-01-13

Park&Ride Psie Pole

Węzeł przesiadkowy przy dworcu PKP zrealizuje wybrana w postępowaniu przetargowym firma Ziajka. Budowane będą także miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów.

Węzeł przesiadkowy przy dworcu PKP Psie Pole zrealizuje wybrana w postępowaniu przetargowym firma Ziajka. I etap projektu, którego realizacja ma się zakończyć przed rozpoczęciem Euro 2012, kosztować będzie ponad 1 mln zł.

Przedmiotem inwestycji jest budowa węzła przesiadkowego dla komunikacji miejskiej przewożącej pasażerów z okolicznych osiedli do dworca kolejowego. Budowane będą także miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów oraz ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. W ramach przedsięwzięcia powstanie pętla autobusowa, a okoliczne przystanki zostaną zmodernizowane.

Podmiotem zamawiającym jest Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Pierwsze prace ruszą na wiosnę.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Zgierskidomy na wynajem powiat Starachowickimieszkania na sprzedaż gmina Mielecdomy na wynajem gmina Marcinowicedomy na wynajem w Ociesękachdomy na sprzedaż w Orłowcachdomy na sprzedaż w Kozierowie

Deweloperzy

);