Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Park Handlowy Bielany będzie się rozrastał

2011-12-07

Park Handlowy Bielany będzie się rozrastał

Do 2014 r. park handlowy powiększy się o 60 tys. m kw. powierzchni handlowej.

Do 2014 r. Park Handlowy Bielany powiększy się o 60 tys. m kw. powierzchni handlowej. Obecnie trwa ustalanie koncepcji, a w przyszłym roku ruszą pierwsze prace, które będą związane z modernizacją dróg dojazdowych. W nowym centrum klienci będą mogli skorzystać z ok. 200 sklepów i 4700 miejsc parkingowych.

Decyzja o rozbudowie została podjęta po przeprowadzeniu badań na temat potrzeb naszych klientów oraz dogłębnej obserwacji rynku dolnośląskiego – mówi Ewa Kolondra, centre manager Parku Handlowego Bielany.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat M. Siemianowice Śląskielokale użytkowe na sprzedaż powiat Słupskilokale użytkowe na wynajem gmina Stara Dąbrowadomy na sprzedaż gmina Budzyńdomy na sprzedaż w Kalinówcemieszkania na sprzedaż w Wodzieradachmieszkania na sprzedaż w Czajkowie

Deweloperzy

);