Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Panteon z dotacją

2011-02-28

Panteon z dotacją

Krakowski Panteon Narodowy otrzyma na realizację od władz miasta 2,5 mln euro.

Krakowski Panteon Narodowy otrzyma 2,5 mln euro od władz miasta. Początkową kwotę zmniejszono o 500 tys. euro, co było wynikiem wcześniejszych konsultacji z pomysłodawcami projektu.

Zaoszczędzona kwota zostanie przeznaczona na doinwestowanie Szpitala Uniwersyteckiego, w którym planuje się modernizację jednego z bloków operacyjnych oraz adaptację kilku pomieszczeń pod urządzenia pozytonowej emisyjnej tomografii komputerowej, dzięki której będzie można przeprowadzać wczesną diagnostykę nowotworów.
 
Jak podaje TVP – prof. Franciszek Ziejka powiedział, że zmniejszenie dotacji było decyzją podjętą w porozumieniu z nim. Jednocześnie podkreślił, że decyzja nie przekreśla harmonogramu zaplanowanych prac pod warunkiem, że uda się pozyskać środki pochodzące z alternatywnych źródeł. Podjęto starania o dotację ze Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. Planowane jest także wystąpienie o dodatkowe fundusze do ministra kultury. Jednocześnie końcem stycznia uruchomiono sprzedaż cegiełek.

 

Źródło: TVP | 2011-02-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażmieszkania na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Bialskimieszkania na wynajem powiat Giżyckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Babicemieszkania na sprzedaż gmina Pawłówdomy na sprzedaż w Kwiatkowiedomy na sprzedaż w Józefowiedomy na wynajem w Świerzowej Polskiej

Deweloperzy

);