Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Państwowe pieniądze na filharmonię w Częstochowie

2009-08-05

Państwowe pieniądze na filharmonię w Częstochowie

Ministerstwo Kultury przeznaczy prawie 22 mln zł na rozbudowę i remont Filharmonii Częstochowskiej.

Ministerstwo Kultury przeznaczy prawie 22 mln zł na rozbudowę i remont Filharmonii Częstochowskiej. Choć to zaledwie połowa potrzebnych funduszy (całość prac pochłonie około 43 mln zł), Częstochowa uważa podpisaną umowę za sukces – informuje „Dziennik Zachodni”.

Filharmonia w Częstochowie jest szczególnym budynkiem – zaprojektowana przez uznanych architektów, istniejąca od 1945 r., ma doskonałą akustykę. Dlatego przebudowa gmachu będzie uwzględniać jego obecne zalety i uzupełni je kolejnymi nowoczesnymi udogodnieniami. Jak podaje gazeta, powstanie nowa, szklana fasada, a scena kameralna ulegnie gruntownej przemianie. Remont budynku uwzględni przystosowanie budynku dla osób niepełnosprawnych, poprawę warunków sanitarnych, instalację wind, wymianę instalacji wewnętrznych, modernizację urządzeń obsługujących scenę oraz ocieplenie budynku.

Źródło: „Dziennik Zachodni”, 28.07.2009 r. | 2009-08-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemlokale użytkowe do kupieniakamienice na wynajemdomy na sprzedaż powiat Lubińskimieszkania na wynajem powiat Gorzowskimieszkania na wynajem gmina Sterdyńdomy na sprzedaż gmina Mrągowodomy na sprzedaż w Rusociniedomy na sprzedaż w Dębniedomy na sprzedaż w Skrzyszowie

Deweloperzy

);