Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Owocny kwartał dla Kancelarii Brochocki

2011-05-11

Owocny kwartał dla Kancelarii Brochocki

Warszawa głównym rynkiem agencji.

W ciągu ostatniego kwartału agencja pośredniczyła w transakcjach wynajmu, które objęły łącznie 11 tys. m kw. powierzchni biurowej w centrum stolicy.

Klientami kancelarii były min. Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sp. k. (renegocjacje i przedłużenie umowy najmu 2,5 tys. m kw w Centrum Jasna przy ul. Jasnej 14/16A), Polski Związek Działkowców – Rada Krajowa (wynajęcie 900 m kw. w budynku przy ulicy Bobrowieckiej 1 na Mokotowie), VOS Logistics Polska Sp. z o.o. (najem 830 m kw. powierzchni na Ochocie, przy al. Alejach Jerozolimskich 146 D), Biuro Szkód Ubezpieczeniowych i Assistance Coris Varsovie (najem 820 m kw. w biurowcu przy ulicy Siennej 73/75), eo Networks S.A. (najem 720 m kw. obiektu przy ul. Głuszyckiej 5).
Kolejną umową, przy której pośredniczyła agencja jest najem 420 m kw. przy ul. Gen. Zajączka 28 przez firmę CP Energia S.A oraz najem 275 m kw. w Millenium Park dla Frantic Group LLC Sp. k.

Trzech najemców Brochocki znalazł dla biurowca Skylight. Swoje nowe siedziby będą tam mieć fundusz Supernova IDM FUND S.A. (625 m kw), kancelaria prawna SPCG T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J. Górski Sp. k. (521 m kw) oraz kancelaria rzeczników patentowych Polservice Sp. z o.o., która zajęła 255 m kw powierzchni biurowej.

Agencja pozyskała także dwóch najemców dla Royal Trakt Offices przy Alejach Ujazdowskich 41. Są to firmy Dragados S.A. (200 m kw) oraz Ambasada Republiki Czarnogóry, która wynajęła 160 m kw powierzchni biurowej.

Czytaj więcej newsów   

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Oleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Hajnowskidomy na sprzedaż gmina Boguchwaładomy na sprzedaż gmina Chrzanówmieszkania na wynajem w Średnica-Pawłowiętachdomy na sprzedaż w Nowe Chechłodomy na wynajem w Helenowie Drugim

Deweloperzy

);