Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Otwartość inwestycyjna

2011-05-05

Otwartość inwestycyjna

Wszystkie dotychczasowe działania związane z obsługą inwestorów na terenie pomorza zostaną skupione w ramach jednej inicjatywy Invest in Pomerania.

Wszystkie dotychczasowe działania związane z obsługą inwestorów na terenie pomorza zostaną skupione w ramach jednej inicjatywy Invest in Pomerania. Zostanie powołana do życia przez dwie specjalne strefy ekonomiczne: Pomorską i Słupską oraz miasta Gdańsk, Gdynia, Słupsk i Sopot wraz z Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego oraz Agencją Rozwoju Pomorza, która stanie się koordynatorem działań nowego systemu.

Tego rodzaju struktura otworzy nowe możliwości ścisłej współpracy podmiotów odpowiedzialnych za obłsugę inwestorów zagranicznych w regionie. Ma to spowodować elimincję powtarzalnych działań, co przełoży się na znacznie efektywniejsze przyciąganie nowych inwestycji. Dodatkowo modernizacji oraz rozwinięciu poddany zostanie system obsługi inwestorów już funkcjonuących na Pomorzu. Uzyskają oni wsparcie informacyjne i organizacyjne ze strony Invest in Pomerania.
 
Każdy inwestor działający w określonej branży będzie objęty wsparciem ze strony wykwalifikowanych menadżerów. Wdrażanie nowego systemu będzie monitorowane i weryfikowane przez komitet sterujący, którego kierowaniem zajmie się marszałek województwa.

 

Źródło: KRN.pl 28.04.2011 | 2011-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniahale i magazyny na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Polickidomy na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskilokale użytkowe na wynajem gmina Złotówmieszkania na sprzedaż gmina Kamień Krajeńskimieszkania na wynajem w Miradźmieszkania na wynajem w Wielka Wieś-Folwarkmieszkania na sprzedaż w Wroninku

Deweloperzy

);