Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Opóźniona budowa Hiltona

2010-03-22

Opóźniona budowa Hiltona

Najbardziej oczekiwana inwestycja we Wrocławiu – Hotel Hilton ma być pierwszym polskim przykładem blobarchitektury.

Najbardziej oczekiwana inwestycja we Wrocławiu – Hotel Hilton ma być pierwszym polskim przykładem blobarchitektury, czyli budynku o opływowych, miękkich kształtach, bardziej przypominającego wijącą się dżdżownicę niż tradycyjny gmach – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Projekt przygotowała renomowana paryska pracownia Gottesman-Szmelcman Architecture SARL. – czytamy. Ekstrawagancka elewacja hotelu miała być skonstruowana z corianu umożliwiającego budowanie bez kątów prostych. Jednak materiał ten nie jest dopuszczony na polski rynek przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Według pierwotnych planów sprzed trzech lat wrocławski Hilton miał być gotowy w tym roku. Kryzys na rynku finansowym wstrzymał inwestycję.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Wrocław 22.03.2010 | 2010-03-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdziałki na sprzedażlokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat Krakowskimieszkania na sprzedaż powiat Lubelskidomy na wynajem gmina Ciężkowicelokale użytkowe na wynajem gmina Ożarówdomy na sprzedaż w Olszownicymieszkania na wynajem w Zawadziemieszkania na wynajem w Kołodziejewie

Deweloperzy

);