Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ogrody Ludwiki w Bielnikach

2009-07-16

Ogrody Ludwiki w Bielnikach

W Bielnikach powstanie ekskluzywne osiedle pod nazwą Ogrody Ludwiki. Wybuduje je niemiecki inwestor.

W Bielnikach powstanie ekskluzywne osiedle pod nazwą Ogrody Ludwiki. Wybuduje je niemiecki inwestor – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Grunt, na którym powstanie osiedle, miał być terenem rekreacyjnym, jednak rok temu Rada Miasta zmieniła plan zagospodarowania – podaje dziennik. Budynki mają nawiązywać wyglądem do architektury XIX w. Inwestycja realizowana będzie w trzech etapach. Najpierw powstanie osiedle Park View – 6 pięciopiętrowych budynków o wysokim standardzie. W drugim etapie pojawi się River View – 3 trzypiętrowe budynki. W trzeciej części realizacji ma powstać 200 mieszkań w trzy- i pięciopiętrowych blokach. Wszystkie obiekty będą miały podziemne parkingi. Szacowany koszt inwestycji to 300 mln – informuje „Gazeta”.
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 10.07.2009 | 2009-07-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupieniagaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Kędzierzyńsko-Kozielskidomy na sprzedaż powiat Goleniowskidomy na wynajem gmina Nowy Żmigródlokale użytkowe na sprzedaż gmina Domaniewicemieszkania na sprzedaż w Karsachmieszkania na wynajem w Kozłachdomy na wynajem w Skalicach

Deweloperzy

);