Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ogólnopolskie Targi Budowlane Murator EXPO 2007

2007-04-27

Ogólnopolskie Targi Budowlane Murator EXPO 2007

Projekty domów, gotowe obiekty pod klucz, oferty kredytowania banków – to wszystko będzie można znaleźć, odwiedzając VIII Targi Budowlane Murator EXPO na warszawskim Torwarze. Tragi rozpoczeły się dzisiaj i potrwają do niedzieli.

Projekty domów, gotowe obiekty pod klucz, oferty kredytowania banków – to wszystko będzie można znaleźć, odwiedzając VIII Targi Budowlane Murator EXPO na warszawskim Torwarze. Tragi rozpoczeły się dzisiaj i potrwają do niedzieli.

W czasie targów będzie można kupić dom pokazowy wykonany w technologii szkieletowej. Zainteresowani będą mogli też zasięgnąć praktycznych informacji dotyczących rozwiązań i technologii wykorzystywanych w budowie domów drewnianych z bali oraz w systemie szkieletowym. Mogą również liczyć na pomoc w zaprojektowaniu domu zgodnie ze swoim życzeniem. Goście targów dowiedzą się ponadto, jak ustrzec się od błędów przy budowie domu w szkielecie drewnianym, jakie drewno zastosować do budowy, w jaki sposób prawidłowo izolować dom w szkielecie przed wiatrem, jakie zastosować docieplenie, jaką wybrać właściwą wentylację.

Swoje wyroby i usługi zaprezentują producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe, firmy wykonawcze i doradztwa technicznego, stowarzyszenia i instytucje finansowo-ubezpieczeniowe. Ponadto przedstawione będą dostępne na rynku produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych.

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w czasie specjalnych pokazów zaprezentują kompletne wykonanie połaci dachowej z uwzględnieniem detali. Pokazy odbędą się z udziałem doradcy omawiającego poszczególne etapy prac. Mistrzowie w zawodach dekarz i blacharz poradzą we właściwym doborze materiałów, omówią zasady montażu, sporządzą wstępny kosztorys.

Więcej informacji na stronie: www.targibudowlane.pl

Źródło: KRN.pl | 2007-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdziałki do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Drawskimieszkania na wynajem powiat Człuchowskidomy na sprzedaż gmina Pniewydomy na wynajem gmina Milejczycedomy na wynajem w Krzęciniedomy na wynajem w Ciotuszy Nowejdomy na sprzedaż w Wierzchówko

Deweloperzy

);