Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Oddech architektury

2011-08-19

Oddech architektury

W Katowicach przy ul. Mariackiej powstaje oddychający budynek. Artyści chcą ożywić tkankę miasta. Dosłownie.

W Katowicach przy ul. Mariackiej powstaje oddychający budynek. Twórcy projektu, Matylda Sałajewska i Jan Körbes, na istniejącym obiekcie montują kawałki banera reklamowego, które odpowiednio poskładane i poruszane przy użyciu pompowanego i wysysanego powietrza, stworzą wrażenie oddychania. Budynek ma na kilka dni stać się żywym ogranizmem. Oddychający budynek będzie można również zwiedzać od środka.

Projekt powstaje w ramach Tymczasowej Akcji Kulturalnej Katowice (TAKK!), organizowanej przez galerię Rondo Sztuki. Działania artystyczne są częścią Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji 2011. W ramach akcji odbywają się prezentacje i warsztaty, łączące różne dziedziny sztuki.

Odsłonięcie oddychającego budynku odbędzie się w piątek 19 sierpnia o godzinie 22:00 przy ul. Mariackiej 10.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Wrocławdomy na wynajem powiat Polickimieszkania na wynajem gmina Niemczadomy na wynajem gmina Zbójnamieszkania na sprzedaż w Białejmieszkania na sprzedaż w Racendowiedomy na sprzedaż w Rokitach

Deweloperzy

);