Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Obowiązkowe umowy na wywóz śmieci

2007-02-10

Obowiązkowe umowy na wywóz śmieci

Właściciele nieruchomości będą musieli podpisywać umowy na wywóz śmieci z firmami, które gmina wytypuje w drodze przetargu. Śmieci nie będą trafiały na dzikie wysypiska.

Właściciele nieruchomości będą musieli podpisywać umowy na wywóz śmieci z firmami, które gmina wytypuje w drodze przetargu. Śmieci nie będą trafiały na dzikie wysypiska. Jak donosi na swych lamach "Gazeta Prawna", takie propozycje zawiera projekt ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, przygotowany przez Ministerstwo Budownictwa. Pieniądze za wywóz śmieci trafią bezpośrednio do gmin, a nie jak dotychczas do kieszeni przedsiębiorców. Będą przeznaczone m.in. na utylizację odpadów, czego wymaga od nas Unia Europejska.

Źródło: "Gazeta Prawna", 06.02.2007 | 2007-02-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat M. Szczecindomy na wynajem powiat Ostródzkimieszkania na wynajem gmina Jezioranylokale użytkowe na wynajem gmina Wasilkówmieszkania na sprzedaż w Augustynachmieszkania na wynajem w Giżemieszkania na sprzedaż w Łowoszowie

Deweloperzy

);