Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy zarządca w Atrium

2012-01-24

Nowy zarządca w Atrium

Kupiony przez Rockspring Property Investment Managers obiekt będzie zarządzany przez Jones Lang LaSalle.

Stołeczny Atrium International Business Center, kupiony przez Rockspring Property Investment Managers w imieniu indywidualnego klienta, będzie zarządzany przez Jones Lang LaSalle.

Położony w Centralnym Obszarze Biznesu biurowiec oferuje ponad 12 tys. m kw. powierzchni. Do grona jej najemców należą m.in.: Pramerica, Reuters, Dago i BZ WBK.

Obecnie Jones Lang LaSalle zarządza 50 projektami komercyjnymi należącymi do klientów instytucjonalnych i prywatnych inwestorów ze wszystkich sektorów nieruchomości komercyjnych. Ich całkowita powierzchnia najmu wynosi ponad 600 tys. m kw.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniahale i magazyny na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat Lubińskidomy na wynajem powiat Krasnostawskidomy na sprzedaż gmina Wojcieszówdomy na sprzedaż gmina Łukowicadomy na sprzedaż w Malewicachmieszkania na sprzedaż w Gadcemieszkania na wynajem w Trzebieradzu

Deweloperzy

);