Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy zarządca Korczowej Doliny

2011-04-21

Nowy zarządca Korczowej Doliny

Największe centrum dystrybucji ma nowego zarządcę.

Firma Waimea Property Management Sp. z o.o. z Warszawy zostanie zarządcą Korczowej Doliny - największego centrum dystrybucji na wschodniej granicy Unii Europejskiej.
 
Negocjacje umów z firmami obsługującymi wchodzą obecnie w fazę końcową. Finalne są też rozmowy z pracownikami administracji kompleksu.
 
Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina to przestronny kompleks o łącznej powierzchni najmu 45 000 m kw. w jego zasięgu znajduje się ponad dwa miliony potencjalnych klientów, w tym także ok. 800 tys. populacji położonego w odległości 80 km Lwowa. Lokalizacja centrum w strefie ruchu bezwizowego umożliwi mieszkańcom części Ukrainy swobodną komunikację oraz dokonywanie zakupów w Centrum.
 
W ramach inwestycji powstaną trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka, do których przynależeć będzie podzielony na ponad 2 200 miejsc postojowych parking. Najemcami powierzchni będą przedstawiciele polskich i zagranicznych firm z różnorodnych branż: odzieżowej, spożywczej, drogeryjnej, RTV/AGD, budowlanej, meblowej czy motoryzacyjnej.
 
Inwestorem jest Korczowa Dolina Sp. z o.o., zaś większość udziałów tej spółki stanowi własność Waimea Holdings Limited. Za proces komercjalizacji odpowiedzialna jest spółka Brabant przy współpracy z firmą Doradztwo Inwestycyjne Sławomir Godyń.
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-04-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęmieszkania na wynajem powiat Świdnickimieszkania na sprzedaż powiat Nakielskilokale użytkowe na wynajem gmina Łobżenicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Cekcyndomy na sprzedaż w Mokrychdomy na wynajem w Dargoszewkomieszkania na sprzedaż w Makowicach

Deweloperzy

);