Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy właściciel hotelu Bristol

2011-10-04

Nowy właściciel hotelu Bristol

Grupa Orbis sprzedała pięciogwiazdkowy hotel Bristol dotychczasowemu dzierżawcy.

Hotel Bristol został wybudowany w 1899 r. Posiada ponad 200 pokoi, restaurację oraz salę konferencyjną. Utrzymany jest w stylu Art Nouveau. Znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Krakowskie Przedmieście.

Niedawno podpisano umowę sprzedaży hotelu. Nowym właścicielem jest brytyjska spółka „Rosmarinum Investments” związana kapitałowo z Royal Starman Bristol, który był dotychczasowym dzierżawcą obiektu. Sprzedaż Bristolu wiąże się ze strategią Grupy Orbis, która środki z transakcji chce przeznaczyć na dalszy rozwój grupy.
 
Wartość Bristolu została wyceniona na 19,5 mln euro. Nowy właściciel będzie musiał zadbać o remont techniczny, którego wymaga budynek. Koszty remontu oszacowano na 60 mln zł.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2011-10-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


3.7

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice na wynajemlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Zielonogórskimieszkania na wynajem powiat Leszczyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Dynówmieszkania na sprzedaż gmina Ochotnica Dolnadomy na sprzedaż w Zaściankachmieszkania na sprzedaż w Zajeziorzemieszkania na sprzedaż w Borowcu

Deweloperzy

);