Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy projekt Muzeum Katyńskiego

2010-04-20

Nowy projekt Muzeum Katyńskiego

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa Muzeum Katyńskiego, która potrwa dwa lata i pochłonie11 mln zł.

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa Muzeum Katyńskiego, która potrwa dwa lata i pochłonie11 mln zł – donosi „Życie Warszawy”.

Obiekt powstanie w południowej części Cytadeli. Projekt zakłada, że budynek o powierzchni 1000 m kw (to prawie trzy razy więcej, niż wynosi powierzchnia obecnego muzeum, mieszczącego się przy ul. Powsińskiej) pomieści ponad 24 tys. pamiątek i eksponatów z katyńskich i charkowskich mogił – czytamy.
 
Wizualizacje projektu, pokazane 8 kwietnia, przedstawiają budynek, którego ściany usypane są z ziemi i korzeni a podziemia – zatopione w szkle. Konkurs na logo muzeum wygrała artystka Anna Kiedrzynek. Jej projekt, czarno-biały znak, nawiązuje do noszonych przez żołnierzy nieśmiertelników – dodaje dziennik.
 

 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 9.04.2010 | 2010-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemhale i magazyny na wynajemdziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzyrzeckidomy na wynajem powiat Rzeszowskimieszkania na wynajem gmina Szastarkamieszkania na wynajem gmina Kotlamieszkania na wynajem w Grabowej Górzedomy na sprzedaż w Nadstawmieszkania na wynajem w Zabiele

Deweloperzy

);