Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy pawilon szpitalny

2011-08-03

Nowy pawilon szpitalny

Zakończono budowę pawilonu dla Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku.

Zakończono budowę pawilonu dla Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Konieczność modernizacji szpitala była skutkiem kontroli przeprowadzonych na jego terenie w 2002 r. przez sanepid wraz z inspekcją pracy oraz strażą pożarną. Zalecono wówczas przystosowanie jednostki do standardów międzynarodowych.

Do końca 2008 r. wzniesiono pawilon w stanie surowym. Następnie prace wykończeniowe powierzono firmieEr-bud, która 25 lipca 2011 r. oddała obiekt do użytku. W nowym pawilonie mieści się centralna izba przyjęć, oddział intensywnej terapii i blok operacyjny.

Budowa pochłonęła 25 tys. zł, z czego 20 proc. stanowiły środki unijne. Stanisław Krasny, dyrektor szpitala, podczas uroczystości otwarcia pawilonu odebrał Order Odrodzenia Polski z rąk wicewojewody podkarpackiego, który wręczył odznaczenie w imieniu Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Odznaczenie zostało wręczony w podziękowaniu za wybitne zasługi w dziedzinie zdrowia publicznego.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Siemiatyckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wieluńskidomy na sprzedaż gmina Tarnowskie Górylokale użytkowe na sprzedaż gmina Szczecinekmieszkania na wynajem w Izabelimieszkania na wynajem w Izdebniedomy na wynajem w Czelatycach

Deweloperzy

);