Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy pawilon szpitalny

2011-08-03

Nowy pawilon szpitalny

Zakończono budowę pawilonu dla Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku.

Zakończono budowę pawilonu dla Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Konieczność modernizacji szpitala była skutkiem kontroli przeprowadzonych na jego terenie w 2002 r. przez sanepid wraz z inspekcją pracy oraz strażą pożarną. Zalecono wówczas przystosowanie jednostki do standardów międzynarodowych.

Do końca 2008 r. wzniesiono pawilon w stanie surowym. Następnie prace wykończeniowe powierzono firmieEr-bud, która 25 lipca 2011 r. oddała obiekt do użytku. W nowym pawilonie mieści się centralna izba przyjęć, oddział intensywnej terapii i blok operacyjny.

Budowa pochłonęła 25 tys. zł, z czego 20 proc. stanowiły środki unijne. Stanisław Krasny, dyrektor szpitala, podczas uroczystości otwarcia pawilonu odebrał Order Odrodzenia Polski z rąk wicewojewody podkarpackiego, który wręczył odznaczenie w imieniu Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Odznaczenie zostało wręczony w podziękowaniu za wybitne zasługi w dziedzinie zdrowia publicznego.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat Jaworskilokale użytkowe na wynajem powiat Pyrzyckidomy na sprzedaż gmina Magnuszewmieszkania na wynajem gmina Kobyla Góradomy na wynajem w Ławachmieszkania na wynajem w Zaborowie Drugimmieszkania na sprzedaż w Wojciechowie

Deweloperzy

);