Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy kanał TV Nieruchomości jeszcze w tym roku

2006-09-21

Nowy kanał TV Nieruchomości jeszcze w tym roku

Do końca roku zacznie nadawać pierwszy polski kanał poświęcony ofercie mieszkaniowej: TV Nieruchomości.

Do końca roku zacznie nadawać pierwszy polski kanał poświęcony ofercie mieszkaniowej: TV Nieruchomości. Stacja złożyła już wszelkie wymagane dokumenty do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i czeka na uchwałę Rady o przyznaniu koncesji.

TV Nieruchomości to nowy niekodowany kanał telewizyjny, który będzie dostępny w sieciach kablowych, pakietach telewizji cyfrowej oraz wprost z satelity przez 24 godziny na dobę. Na program złoży się oferta mieszkaniowa rynku pierwotnego i wtórnego oraz nieruchomości komercyjne. Stacja będzie także prezentować działki budowlane, grunty rolne, lasy, zabytkowe pałacyki i dworki.

W programie znajdzie się ponadto oferta rynku budowlanego, poradniki, bankowe propozycje kredytowe, architektura wnętrz i wyposażenie mieszkań. Codzienne 4 godziny premierowego programu uzupełnione zostaną o licytacje i telesklep, doradztwo prawne i najciekawsze nieruchomości z Unii Europejskiej.

Źródło: | 2006-09-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdomy do kupieniamieszkania do kupieniadomy na sprzedaż powiat Żagańskimieszkania na wynajem powiat Bocheńskilokale użytkowe na wynajem gmina Chojnówmieszkania na sprzedaż gmina Kurówmieszkania na sprzedaż w Janowiemieszkania na sprzedaż w Dopiewcudomy na sprzedaż w Boczkach

Deweloperzy

);