Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy biznes lotniskowy na Okęciu

2006-09-29

Nowy biznes lotniskowy na Okęciu

Na granicy Warszawy kwitnie nowy biznes - prywatne parkingi.

Na granicy Warszawy kwitnie nowy biznes - prywatne parkingi. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", osoby podróżujące samolotem mogą na czas wyjazdu zostawić tam samochód, płacąc nawet dwukrotnie mniej niż w garażu przy hali odlotów Ceny za siedem dni parkowania zaczynają się od 70 zł, dwa tygodnie postoju kosztują 140-160 zł. Na stronach www można obejrzeć cenniki i kolorowe mapki z dojazdem do parkingów.

Z Warszawy odlatuje coraz więcej pasażerów. Według prognoz Okęcie przyjmie w tym roku ponad 8 mln osób, więc na lotniskowej koniunkturze korzystają okoliczni przedsiębiorcy. Żeby zdobyć jak najwięcej klientów, właściciele parkingów współpracują z biurami podróży.

Źródło: "Gazeta Wyborcza" 27.09.2006 | 2006-09-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat Żnińskidomy na wynajem powiat Bialskimieszkania na wynajem gmina Poczesnadomy na sprzedaż gmina Darłowodomy na sprzedaż w Wieniec-Zdrójdomy na sprzedaż w Orneciemieszkania na wynajem w Izabelinie

Deweloperzy

);