Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy biznes lotniskowy na Okęciu

2006-09-29

Nowy biznes lotniskowy na Okęciu

Na granicy Warszawy kwitnie nowy biznes - prywatne parkingi.

Na granicy Warszawy kwitnie nowy biznes - prywatne parkingi. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", osoby podróżujące samolotem mogą na czas wyjazdu zostawić tam samochód, płacąc nawet dwukrotnie mniej niż w garażu przy hali odlotów Ceny za siedem dni parkowania zaczynają się od 70 zł, dwa tygodnie postoju kosztują 140-160 zł. Na stronach www można obejrzeć cenniki i kolorowe mapki z dojazdem do parkingów.

Z Warszawy odlatuje coraz więcej pasażerów. Według prognoz Okęcie przyjmie w tym roku ponad 8 mln osób, więc na lotniskowej koniunkturze korzystają okoliczni przedsiębiorcy. Żeby zdobyć jak najwięcej klientów, właściciele parkingów współpracują z biurami podróży.

Źródło: "Gazeta Wyborcza" 27.09.2006 | 2006-09-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy na zamianękamienice do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Grodziskilokale użytkowe na wynajem powiat Augustowskidomy na sprzedaż gmina Babimostdomy na wynajem gmina Jawordomy na wynajem w Jabłoncedomy na wynajem w Głębokiedomy na sprzedaż w Śmietki Małe

Deweloperzy

);